Naše služby

Ultrazvuková špachtle

S ultrazvukovou špachtlí lze dosáhnout následujících účinků:

Čištění pleti - neagresivní procedura ke zlepšení vzhledu pleti, rozšířených pórů, odstranění povrchových buněk s nečistotami a komedony, které se v ní časem nahromadí.

Regenerace – ultrazvuková terapie je používána pro prevenci stárnutí pokožky obličeje: vrásky, skvrny, ochablá pleť, jizvy, strie a zároveň celkově zlepšuje pleť.

Sonofréze – spočívá v zapracování látek do organismu pomocí ultrazvukové energie. V zásadě se jedná o ošetření, které využívá ultrazvuku k usnadnění penetrace lokálně aplikovaných látek.

 

Lymfoven

Funkce přístroje je založená na sekvenční tlakové kompresi končetin.U mě v salónku tuto proceduru začínáme manuálním otevřením lymfatických uzlin v oblasti hlavy, krku, axil třísek a nohou. Lymfoven je určen k vyhlazení celulitidy, detoxikaci organismu a zmírňuje otoky nohou. Minimálni dopuročený počet procedur je 10,aby došlo k zlepšení Vašeho stavu.

Princip přístroje: nohy jsou zabaleny do omyvatelných dvanáctikomorových nohavic, které jsou postupně naplňovány vzduchem, a tím dochází k mechanické lymfodrenáži nohou.

 

Laser značky Lasocare

Tento přístroj používám na regeneraci a dočištění pleti, odstranění stávajících vrásek a oddálení vzniku nových, hojení jizev, oparů, ošetření po tetování

 

Trvalá na řasy

Napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Mít krásné, dlouhé a vyživené řasy je snad snem každé ženy, jenže ne každé ženě je dopřáno. Trvalá je určená všem ženám a dívkám, hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.

 

Lepení řas

Nabízím lepení řas po trsech, které je vhodné pro každou ženu, která chce zlepšit svůj vzhled. Tuto službu využívají ženy hlavně pro slavnostní okamžiky svého života.

 

Parafín na ruce

Parafín na ruce doporučuji zákaznicím v případě, že chtějí omladit vzhled a kvalitu pokožky rukou.

 

Permanentní make- up

Tuto službu využívají ženy v mém salónu pro zvýraznění obočí. Velký zájem je od žen, které přijdou vlivem nemoci o svůj přirozený vzhled.